Bëhu Make Up artist i vetes me 10 produktet më ekonomike

Bëhu Make Up artist i vetes me 10 produktet më ekonomike


//

 Kur është fjala për përzgjedhjen e produkteve të Make up më të fundit nuk është e  thënë që duhet të shpenzoni një pasuri. Ne kemi disa sugjerime për një make up perfekt dhe pa shumë harxhime në kuletën tuaj.

Produktet e përzgjedhura kanë vlerësime të larta në botën e Kozmetikës.

L’Oreal®

Ky rimel u jep qerpikëve tuaj ekstra volum deri në 5 herë më shumë. Furca speciale bën që qerpikët të mos ngjiten me njëri-tjetrin duke ju ofruar një pamje natyrale.

Best Palete për Sytë, Gosh Tone Sysh 002 Thunderstorm

Me këto kombinime perfekte ngjyrash, mund trealizoni konture perfekte! Formula e kësaj palete e bën aplikimin më të butë dhe ngjyrat edhe më të ndezura. Çfarë fitoni nëse e përdorni këtë produkt? Këto ngjyra të qëndrueshme janë formuluar me përbërës të pasur që do t’i mbajnë ata të qëndrojnë në kapakët tuaj gjatë gjithë ditës.

Lapsi duhur për sytë: Maybelline New York Penel Sensational

A do doje të ishe “sy mace?” Kjo formulë pa vaj do të bëjë arritjen e vijëzimit të përsosur me krahë pa mundim. Aplikimi i lehtë i rrëshqitjes zgjat edhe 24 orë.

Laps për Vetullat: L’Oreal Gel Pomade për Vetullat Warm

për Vetullat Warm Palete kremoze rikonturim më i saktë dhe më i plotë. Në njërën anë peneli dizenjues dhe në pjesën e poshtme gjendet pomada ngjyruese. Formë trekëndore për lehtësi aplikimi.

Buzëkuq: Maybelline New York Color Sensational

Pse e duam: është shumë i përhapur tani, por jo të gjithë kanë të njëjtën cilësi. Ngjyrat kremoze të Maybelline bashkohen me vajra bimorë për të luftuar thatësinë. Opsionet e ngjyrave janë gjithashtu të pafundme.

Shkëlqyes GOSH Lumi Lips

Kur dëshironi shkëlqim të lartë, ky është shkëlqyesi që duhet të kërkoni. Nuk ngjit, ka ngjyrë të pastër që rrëshqet pa probleme dhe i jep një ngjyrë natyrale ngjyrave. Në www.aladini.al gjeni pa u lodhur të dilni nga shtëpia.

Korrektor L’Oreal® Paris Full Wear Concealer

https://bit.ly/2mgLrNf

Mjaftueshëm i vogël për t’u përshtatur në çdo çantë dhe shumë i lehtë për t’u aplikuar, ky mbulues është një domosdoshmëri për çdo ditë. Korigjues i njollave të fytyrës. Mbulues natyral në momentin e aplikimit të lëkurës. Korigjon ose konturon zonat që dëshironi të nxirren në pah. Ofron efektin Matt 24 orë.

L’Oreal Paris Krem Puder True Match

Nëse keni një lëkurë mikse dhe keni qenë në kërkim për Krem pudren e përsosur, mos kërkoni më tej. Me një ngjyrë të lehtë, por me mbulim të njollave të rënda, kjo përbërje ju jep gjithë ditën ngjyra të ekuilibruar që duket dhe ndihet e natyrshme ndërsa fsheh çdo shkëlqim të padëshiruar. L’Oreal Paris Krem Puder True Match tashmë online ky produkt vjen vetë në shtëpinë tuaj.

Perfito nga ofertat e fundit – https://aladini.al/kujdesi-personal/make-up/

L’Oreal Paris Blush Life’s a Peach

https://bit.ly/2lTBVQc

Blush në formë pluhuri, nga L’oreal Paris, e’s a Peach për konturimin e mollëzave si dhe për t’i theksuar ato. I jep një ngjyrë të lehtë lëkurës dhe ka një teksturë të butë.

Set me Furca Wet and Wild

https://bit.ly/2kmqUX3

 Set furcash për një make up perfekt. Në paketim vijnë 7 furca me madhësi dhe funksion të ndryshëm për të realizuar make up që ju dëshironi. 

10 produktet elektronike më të veçanta në treg
Keni ëndërruar që kur ju jeni në punë shtëpia të pastrohet vetë?

+ There are no comments

Add yours