Blerjet e meshkujve online gjatë 2017

Blerjet e meshkujve online gjatë 2017


//

Produktet që meshkujt blenë online gjatë 2017

Man-shopping-online-through-laptop-using-credit-cardShitjet online po funksionojne prej disa vitesh ne Shqiperi. Nje nga arsyet e ketij permiresimi ne shitje eshte fale bleresve meshkuj. Pavaresisht se femrat konsiderohen si “shopping masters“, duket se ne shitjet online meshkujt jane ata me aktivet, sipas raportit te shitjeve tek Aladini.

Kurioziteti mashkullor ne shitjet online sigurisht perkon shume me gjerat qe ata i kane shume te rendesishme. Kategoritë kryesore janë makina, aksesorë dhe elektronika. Sa per anen fizike, nuk mund te rrime pa permendur produktet e sex shopit Sekret.al qe zene nje vemendje te vecante per meshkujt.

Me poshte tregohen dhe objektet me te preferuara nga meshkujt, te cilat blihen online tek aladini.al

1 – KASETOFON USB

Nuk kishte si te ndodhte ndryshe. Ne listen tone nuk mund te mos ishte ne vend te pare kategoria e Makines e pikerisht nje nga objektet me interesante te saj. Kasetofonët janë kategoria më e klikuar dhe me më shumë shitje për meshkujt. Sigurisht kryesisht blihen kasetofon të lirë me USB që kohët e fundit mund të gjenden vetëm online por nuk mungojnë dhe markat e shtrenjta.

Kliko këtu për të parë kategorinëkasetofon produkt i preferuar nga meshkujt

2 – ORE INTELIGJENTE 

Duket se teknologjia i terheq meshkujt shqiptare dhe ata qe kujdesin per veten e kane ne rradhe te pare. Me keto ore mund te pergjigjeni ose te beni telefonata pasi e lidhni me telefonin tuaj. Mund te kontrolloni muziken, nese largohesh 15 metra nga telefoni ai jep sinjal. Disa kanë mates aktiviteti dhe eshte gjithmone i gatshem t’ju ndihmoj ne ushtrimet fizike. Gjithashtu ka mates lartesie dhe eshte guide e mire gjate udhetimeve ne mal. Perfekte edhe per aventurieret!

Kliko këtu për të parë kategorinëproduktet që meshkujt blejnë online

3 – SKUTER BALANCUES

Pasioni per teknologjine dhe kurioziteti per “te re-ne” eshte nje nga gjerat qe i karakterizon meshkujt e sidomos ata qe blejne online. Kryesisht shiten pajisje unike që janë trend së fundmi. Në 2017 ishte Skuteri vetë balancues nje nga produktet e preferuara në këtë kategori.

Shiko kategorinë këtu13445227_999581046804845_6142306025293596545_n

4 – Canta dhe portofola

Mbi te gjitha ata duan te duken modern edhe ne veshje! Pavarsisht se femrat mbizotrojnë në kategorinë e veshje edhe meshkujt aksesorët kanë filluar ti kenë në vëmendje. Çantat përbën kategorinë më të klikuar dhe me më shumë shitje për 2017cante-per-meshkuj-e-zeze-ga-model-1

5 – Produkte për mjekrën

Nuk mund te mungonte ne listen tone edhe nje produkt origjinal per kujdesin personal te mashkullit, pasi te gjithe e dijme se jemi nje popull “merakli nda vetes”. Makina e rrojes Remington ka terhequr vemendjen e bleresve meshkuj, pasi ajo eshte pa kordon, vjen e plote , me 6 pjese te ndryshme duke ofruar stilim te ndryshem te flokeve dhe rruajtje te lehte.Blerjet e meshkujve gjate 2017

produkte elektronike premium online

5 produkte elektronike premium që do ti gjeni vetëm online në Shqipëri

Produkte elektronike premium Tregu Shqiptar karakterizohet nga një ofertë e dobët në shumëllojshmërinë e produkteve. Zakonisht janë të njëjtat produkte në të gjitha dyqanet dhe alternativat për zgjedhje janë të vogla. Por kjo nuk ndodh për DyqanTaxi i cili është portali më i madh i shitjeve online në Shqipëri. Duke..

0 comments

6 – Produkte erotike 

Gati 90% e blerësve tek dyqni erotik online www.sekret.al janë meshkuj. Kryesisht nga kjo kategori meshkujt pëlqejnë drog store. Një nga produktet më të shitura ishte pikërisht një produkt nga kjo kategori. Shikoni gjithë produtket e këtij portali këtu Sekret.al.

banner-artikulli-lady-albania-janar-2016

Në djall vaftë: Një guidë meditative për botën moderne
10 produkte unike për telefonat që do ti gjeni vetëm online

+ There are no comments

Add yours