Halloween “troket” në derën tuaj me aksesorët më të frikshëm

Halloween “troket” në derën tuaj me aksesorët më të frikshëm


//

Halloween është afër dhe nëse nuk e keni gjetur ende kostumin për festën më të frikshme të vitit, mos u shqetësoni. Aladini.al ju ndihmon të bëni zgjedhjen perfekte për festën e shtrigave.

Halloween festohet çdo vit më 31 tetor në të gjithë botën. Gjatë kësaj feste njerëzit vishen me kostume të ndryshëm dhe të frikshëm.

Ne kemi zgjedhur disa produkte që ju mund tí gjeni lehtësisht me një klikim në Aladini.al.

Maske Piratesh me nje Sy

Pelerine Unisex Halloween

Lente Kontakti Halloween Devil Red

Kostum Halloween Infermiere e Gjakosur

Kapele e Zeze me Rrjete dhe Pupla

Dore Skeleti Plastike

Buzekuq i Zi

Sfurk i Kuq 125 cm

Maske e Bardhe Kafke

Lakuriq Nate i Varur Tinsel

Çfarë të duhet për ta bërë të veçantë makinën tënde?
Pazari i librit në TEG, oferta deri në -60%

+ There are no comments

Add yours