E dini se çfarë i duhet një mashkulli?

E dini se çfarë i duhet një mashkulli?


//

Është e vështirë të mendosh se çdo veshje ka një histori të veçantë në periudha të caktuara kohore.

Gjatë shekullit të kaluar, veshjet sportive janë ndaluar në një pjesë të madhe të institucioneve amerikane, madje dhe një pjesë e botës perëndimore nuk lejonte veshjen e tyre, duke i njohur si një veshje rruge.

Por sot Hoodie (bluzet sportive me kapuç) janë duke njohur epokën e tyre të artë të pranimit. Ashtu si muzika elektronike qe në fillim i nervozon të rriturit, por me kalimin e kohës fillon e pëlqehet, e njëjta gjë ndodhi dhe me Hoodie. Tashmë të gjithë kanë në gardarobën e tyre një Hoodie të rehatshëm me xhepa dhe kapuç.

Ndërsa Hoodie është bërë një element kryesor i veshjeve ne kemi menduar tju sjellim disa sugjerime nisur nga tendencat e fundit 2019-2020:

Bluze Sportive per Meshkuj Madmext 4117. Me kapuc dhe nje xhep pllake ne pjesen perpara.

Hoodie e markës Champion, modeli 212077-RS032. Model sportiv dhe i thjeshtë me shkrimin Champion.

Marka Slazenger, modeli 183402-26. Ngjyrë e zezë me gri të errët, model sportiv dhe i thjeshtë me logon e markës.

Hoodie e markes Under Armour, modeli 1329745-035. Ngjyrë gri, model sportiv dhe i thjeshtë me logon e markës.

Hoodie Adidas DM3675 ngjyrë vishnje.

Bluze stil Hoodie me kapuc, ngjyre e bardhe. Përbërja e bluzës 50 % pambuk dhe 50 % polyester.

Bluze Sportive për Meshkuj  me Kapuc Madmext 2877. Bluzë e plotë me krahë të gjata. Me kapuc dhe mbishkrime në krahe si dhe në pjesën e përparme.

Cili është Droni më i mirë në treg?
Vlogerja Sara Karaj ju mëson se ku mund të gjeni një pjaster të mirë

+ There are no comments

Add yours