5 Produktet me cool te veres

5 Produktet me cool te veres


//

Me zi e kemi pritur kete vere!! Pas me shume se 1 viti izolin, stres, panik tani jemi te lire te shijojme pushimin.

Jemi te gatshem te blejme, por nuk shofim produkte interesante. Pervec rrobave te banjos dyqanet dhe qendrat tregetare jane te merzitshme me te njejtat produkte ngado.

Por ka nje zgjidhje dhe eshte shume e lehte. Nderkohe qe je ne pune 1 klikim larg hyn online dhe gjen gjithçka shitet. Aladini.al është faqe shqiptare dhe ofron mbi 20.000 produkte. Nuk ka nevoje te paguani me karte krediti dhe keni 14 dite te drejten e kthimit te produktit. Praktikisht besimi është maksimal me këto avantazhe.

Nga kjo platformë kemi përzgjedhur 5 produktet më cool të kësaj vere të cilat do donim ti blinim.

1. Skuter uji

Kohët e fundit kemi parë nga scooter elektirk tek huverboard, biçikleta elektrike, motore elektrikë dhe gjithçka tjetër.

Tani kemi edhe skuter elektrik uji, dhe kjo është diçka eskluzive tek Aladini.

Ja pra që qënka krijuar edhe kjo pajisje dhe tani eksperienca e verës është tjetër komplet.

30 minuta mund të lundroni në ujë me këtë skuter si me një skuter normal në tokë. I ka të gjitha parametrat e sigurisë dhe 3 nivele shpejtësie. Çmenduri çfarë produkti do donit më shumë.

Ka një çmim pak të shtrenjtë për tu blerë nga kushdo, por tek e fundit si mundet ta përballojë kushdo këtë lloj produkti.

Produktin e shikoni këtu me detajet dhe çmimin.

2. Makine me telekomande dhe ore me sensore

Çmenduria vazhdon tek Aladini. Ne kishim dëgjuar për makina me telekomandë por tani për 2990 lekë gjeni edhe makina që komandohen me sensorë nga dora. Mjafton që të lëvizni dorën lart dhe poshtë apo ta ktheni që makina të komandohet.

Çmenduri se me sa pak lekë mund të blini një gjë kaq të bukur edhe me bateri të rikarikueshme. Shikoni këtu produktin

3. Printer çasti

Menduat se kishit parë gjëra të çuditshme. Tani shikoni çfarë tjetër ka të veçantë tek Aladini. Gjithmonë kemi ditur për aparatë çasti, ndërkohë tek aladini ka edhe printer fotosh çasti. Printeri karikohet dhe mund të printojë direkt nga telefoni foton që doni.

Është një kategori e tërë e produkteve të fotove nga Fujifilm tek aladini.

4. Pishinë portative gjigande

Aladini ka mbi 100 komardare dhe pishina, por kjo që kemi përzgjedhur është me diametër gati 4 Metra dhe e thellë 84 cm pra gati 1 metër. Pishinë për të notuar dhe luajtur e gjithë familja.

Shikoni këtu detajet

5. Prerës Shalqini

Tek kuzhina Aladini ka mbi 500 produkte kuzhine por ky prerës nuk është vetëm për Lushnjarët. Të gjithëve na bezdis ajo prerja e shalqinit dhe paska një formë tepër të lehtë.

Shikoni këtu detajet e produktit

Çudia është që Aladini është e vetmja kompani në Shqipëri që ka kanal YouTube që bën 3 video të reja në javë. Kanalin e shikoni këtu.

Ka mbi 9 vite që shet online në Shqipëri dhe është pjesë e grupit më të madh të platformave të shitjeve online ku përfshihet Bukinist, Beba, Idedhuratash, Sekret 18+

Janë mbi 40 veta staf dhe po sjellin për fatin e mirë vlerën që kanë shitjet online.

Këto miq ishin 5 produktet më Cool të verës. Produktet e veres i gjeni 1 klikim larg nga ky moment që ju jeni duke lexuar këtë artikull.

Lexoni si të zgjidhni freskuesen që do blini këtu

Modeli i rroba banjove per ju, ja cili eshte...
Si të blini freskuese në mënyrën më të mirë të mundshme/ Metoda

+ There are no comments

Add yours