10 ide dhuratash për Shën Valentin, të cilat mund t’i gjeni online

10 ide dhuratash për Shën Valentin, të cilat mund t’i gjeni online


//

Po afron Shën Valentini…  Me siguri po mendoni për dhuratën…  Lule dhe çokollata?! Jo, këtë vit zgjidhni pak ndryshe, nëse jeni duke kërkuar dhuratën perfekte, atë e gjeni shumë thjesht dhe shpejt. Nga telefoni apo kompjuteri juaj, gjë që ju kursen kohë nëse nuk keni mundësi të bridhni dyqaneve apo gjeni ide tepër të veçanta, për të cilat nuk mund tju kishte shkuar mendja.

E ndërsa sot, dashurinë e shprehim me foto e dedikime shpesh virtualisht, pse jo dhe dhuratën të mos e gjejmë online.

Një set bizhuterish, një dhuratë e personalizuar, veshje intime, një libër dhe pse jo një dhuratë pikante.

Më poshtë kemi  listuar një sërë idesh unike dhe të sigurta që janë surprizuese për këdo, për çdo moshë, nëse për ju është Shën Valentini i parë apo edhe nëse keni vite që jeni pranë njëri – tjetrit.

Sugjerime super nga portalet më të mëdha të shitjeve online në Shqipëri Dyqan Taxi, Ide Dhuratash, Sekret.al dhe nga portali online i librave Bukinist.al .

Ndoshta në qytetin ku jetoni nuk keni mundësi për zgjedhje të ndryshme, por këtu ju mund të zgjidhni çfarë të dëshironi online dhe e merrni më pas në adresën tuaj.

Pra, gjeni dhuratë përfekte, më një klikim nga telefoni, në pak kohë.

1.KUTIA VALENTINE mbushur me dashuri e ëmbëlsi.

Krijoni një set ndryshe nga të tjerët, me çokollata, pije të ndryshme dhe aksesorë për femra ose meshkuj, si varëse, vathë, mansheta, çakmak.

Festoni të dy me kutinë, e cila vjen si sugjerim nga Ide Dhuratash.

2. Një ARUSH simpatik 

Një arush është dhurata që femrat e pëlqejnë gjithmonë. Shikoni këtu modelin më të bukur për ju dhe e sigurt që do të dhuroni shumë ngrohtësi.

3. Dhuratë e personalizuar, album me foto dhe dedikime 

Një dhuratë e personalizuar, dhe ju i tregoni se keni kushtuar kohë dhe rëndësi për të. Krijoni një album më dedikimet apo fjalët që ju i thoni njëri-tjetrit dhe me fotot më të bukura për ju, për t’i ruajtur si një kujtim të veçantë.

 4. SET ORASH PËR ÇIFTE

Një dhuratë për të dy, një orë për partnerin dhe veten tuaj. Këto janë dy nga modelet sugjeruar nga Dyqan Taxi.

 

Set orash Pierre Lannier

5. SET ELEGANT VARËSE DHE VATHË

Dyqan Taxi sugjeron sete tepër elegante apo vetëm një varëse në formën e zemrës,  të markës së njohur Preciosa. Gjithashtu edhe sete argjendi me gurë Swarovksi.

Sete nga Preciosa

Set argjendi me gur Swarovski

 6. SET ÇANTË PËR MESHKUJ

Për të dashurin apo bashkëshortin tuaj mund të tregoni kujdes me një set me tre nga aksesorët më të nevojshëm për të, cantë, portofol, rrip. Në Dyqan Taxi mund të gjeni modele të ndryshme apo sete të veçanta.

7. NJË LIBËR

Nëse pëlqen të lexojë, një libër është një zgjedhje e bukur si dhurata e Shën Valentinit. Shikoni sugjerimet e Bukinist.al për të gjetur të duhurin.

Romanet dhe autorët më të njohur që i kanë shkruar dashurisë, historitë më të famshme të dashurisë apo libra me këshilla, shprehje, dedikime.

8.ÇANTA SEKRET VALENTINE

Nga dyqani online erotik Sekret.al vjen sugjerimi për një dhuratë tepër pikante.

Një çantë sekrete, e cila përmban  një set ekskluziv për të festuar e luajtur në çift, me pije, çokollata, pranga, maskë për sytë dhe shumë të tjera qëmund t’i shikoni këtu.

9. KOMPLET LINGERIE VALENTINE GIFT

Shtojini joshje dhuratës suaj duke u bërë vetë një dhuratë e parezistueshme, me fjongon që vishet.

Gjeni edhe shumë veshje të tjera intime për t’i bërë momentet më romantike momentet tuaja.

10. LODRAT E SEKSIT

Dhurata e kënaqësisë, lodrat e ndryshme që mund t’i gjeni tek Sekret.al janë ato që ju duhen për ta bërë lojën më argëtuese dhe ndryshe.

Librat e dashurisë, dhurata e veçantë e Shën Valentinit
LODRA të veçanta për më shumë kreativitet dhe inteligjencë

+ There are no comments

Add yours