Veshjet që duhet t’i keni për këtë verë

Veshjet që duhet t’i keni për këtë verë


//

Temperaturat janë rritur, jemi në stinën e verës dhe për femrat diçka shumë e rëndësishme është çfarë të veshin në punë, në mbrëmje dhe gjatë pushimeve. Çdo sezon vjen bashkë me ndryshimet në stil dhe ngjyra.

Cilat janë tendencat e kësaj vere, ngjyrat, veshjet dhe akesorët që i duhen gardërobës suaj?

Gjithcka që dëshironi të keni për këtë verë, mund ta gjeni tek Si Mjalti. Pa ju dashur të dilni, mund të blini nga shtëpia.

Fustanet e gjatë. Elegantë dhe me ngjyra.

fustan-i-gjate-stil-fashion

Fustanet me lule

fustan-i-shkurter-i-zi-me-lule

Çantat me ngjyra

women-s-cylinder-tassel-buttons-hand-bag (5)

Veshjet me vija

13645334_1046526625382379_2375187783764580572_n

Rrobat e banjos

rroba-banjo-te-zeza-me-tantelle

rroba-banjo-ngjyre-pink

Fustanet e plazhit

fustan-plazhi-tantelle-i-bardhe (1)

Çantat dhe veshjet me thekë

tassel-fashionable-handbag

Kominoshet 

deep-v-neck-trumpet-sleeve-geometry-print-lace-jumpsuit

Sandalet

sandale-fine-5-ngjyra (1)

Veshjet intime

te-brendshme-ngjyre-e-bardhe

Ora inteligjente për sigurinë e fëmijëve tuaj në çdo moment
Pajisjet dhe aksesorët që duhet të keni me vete në plazh

+ There are no comments

Add yours