Telefon i pathyeshëm dhe i lirë që mund ta gjeni online

Telefon i pathyeshëm dhe i lirë që mund ta gjeni online


//

Telefon i pathyeshëm dhe i lirë

Zakonisht kohët e fundit shikojmë vetëm Smartphonat tradicionalë me prekje dhe shumë aplikacione. Por ka njerëz të cilët duan diçka që mos ju thyhet në xhep. Duan diçka që ta përdorin për të folur dhe mos kenë frik mos e bëjnë pis me duar gjatë punës. Zakonisht i përdorin si telefoa të dytë për numrat e punës por ka nga ata që duan të kenë vetëm të tillë. Këta duan një telefon të pathyeshëm dhe të lirë. Për ata që nuk i kuptojnë këto kërkesa thjesht mendoni pak kur kishit telefonat e parë pa prekje sa rehat ndjeheshit. Nuk kishit një telefon që po ta thyenit do vazhdonit të paguani kredinë e tij si tani. Gjithashtu nuk kishit një ekran të vogël që ju merte gjithë vëmendjen.

Për këtë dhe shumë arsye të tjera sot vazhdojnë prodhohen masivisht telefona të tillë. Këto telefona por nuk kanë aq fitim për tregëtarët sa ti reklamojnë prandaj ju nuk i shikoni shpesh.

Printeri më i mirë familjar i 2018

Printeri më i mirë për shtëpinë tuaj për vitin 2018

Printeri më i mirë për familje Përzgjedhja e printerit ndonjëherë është pak e dhimbshme sepse ka kaq shumë karakteristika dhe varietet modelesh. Duhet një impenjim i madh për të kuptuar dallimin. Për këtë arsye do të përpiqemi të argumentojmë qartë analizën tonë duke e bërë të qartë zgjedhjen tonë. Për..

0 comments

Ne donim të zgjidhnim disa modele por siç e dini jemi pak përtacë dhe gjetëm ata që shiten online. Sot për fat të mirë online është plot me produkte madje shumë herë më shumë se sa kanë dyqanet tradicionale. Gjithashtu prej disa vitesh në Shqipëri shitet online kështu edhe nëse na vjen dëshira ta blejmë dhe skemi kartë krediti kemi zgjidhje. Siç e dini më i madhi është aladini.al dhe ne mundësuam disa kupona uljesh për telefonat që zgjodhëm.

Nga kërkimet në internet vumë re që kishte shumë marka që prodhonin telefona të tillë. Por për fat të keq shumica nuk ishin në Shqipëri. Megjithatë një prej më të mirave ishte dhe kjo është VKWorld. Dallohet nga emri që është një kompani kineze por tek e fundit ku tjetër mund të prodhohen telefonat.

Vkworld Stone V3 Plus Dual Sim

Telefon i pathyeshëm dhe i lirëKy telefon është perfekti për punë. Ka sinjal të mirë për 2 karta SIM. Ka një bateri prej 3000 mAh e cila do ju lejojë ta mbani Stand By për 360 orë ose 15 ditë. Praktikisht do ta karikoni njerë në javë edhe nëse e përdorni jo shumë për punë. Kjo është karakteristika e tij më e rëndësishme. Jo vetëm kaq por ju mund ta përdorni edhe për të karikuar smartphonat tradicionalë. Ky telefon bëhet edhe bateri e jashtme që praktikisht kurseni për atë produkt.

telefona të lirë të pathyeshëmKa kamera dhe dritë led, ka radio FM

Përveç këtyre më e rëndësishmja është që nuk thyhet. Do ju duhet shumë për ta gërvishtur. Shikoni videon e testit të rëzimit nga kanali i youtube te Aladinit.

Duron ujin, baltën, akullin kështu nuk do të shqetësoheni më mos ju prishet telefoni.

Duke qënë lexuesi jonë përfitoni 500 lekë ulje nëse e blini dhe nëse nuk ka mbaruar. Siç ju thamë nuk ka nevojë për kartë krediti dhe brënda pak orësh e sjellin në shtëpi këta të DyqanTaxi.

Për ta përfituar uljen gjatë porosisë online vendosni kodin “V3”

Kliko këtu për të parë më shumë detaje të këtij telefoni.

VKWorld Stone V3S

Telefon i pathyeshëm dhe i lirëNëse i pari ju duk i fortë ky është një tank. Gjithashtu është më i lirë prandaj e meriton emrin telefon i pathyeshëm dhe i lirë. Shikoni sërisht videon tek kanali Youtube i DyqanTaxi. Me këtë telefon mund të çani arra. Madje gjatë punës jo vetëm nuk do keni frikë mos ju thyhet por do ta përdorni si vegël pune. Ky është vërtet telefon i pathyeshëm dhe i lirë

Baterinë e ka pak më të vogël se modeli i parë 2200 mah. Ky model nuk mund të përdoret si bateri e jashtme prandaj ka edhe një çmim më të lirë. Ka kamera por jo radio si i pari.

Ka sërisht dy karta SIM dhe disponohen 3 ngjyra.

Për ta blerë këtë version fusni kuponin “V3S” gjatë proçesit të blerjes.

Kliko këtu për ta parë produktin tek faqe

produkte unike per telefonat ne internet

10 produkte unike për telefonat që do ti gjeni vetëm online

Produkte unike për telefonat Telefonat janë bërë nga produktet më të rëndësishme që ne blejmë. Për këtë arsye aksesorët e tyre janë të shumtë. Siç e dini dyqanet Shqiptare lenë për të dëshiruar me shumëllojshmërinë e produkteve. Por kësaj vuajtje i ka ardhur fundi me fillimin e shitjeve online. Përveç..

0 comments
Çfarë i surprizon më shumë personat me shenjën e Peshqve. (Ide për dhurata sipas karakteristikave të shenjës)
Si të arrini një rruarje më të mirë?

+ There are no comments

Add yours