Më shumë kënaqësi gjatë seksit ?!  Zgjidhja: lodrat e seksit

Më shumë kënaqësi gjatë seksit ?! Zgjidhja: lodrat e seksit


//

Të mërzitur nga e njëjta mënyrë e të kryerit marrëdhënie seksuale? Mendoni se keni rënë në monotoni seksi dhe nuk doni që kjo gjë të ndodhë? Apo thjesht doni të provoni nivele të reja e të panjohura më parë të kënaqësisë seksuale?

Nëse keni vendosur që jetën tuaj seksuale ta bëni më të zjarrtë, zgjidhja: lodrat e seksit!

Sekret.al ju sugjeron disa nga mundësitë për ta bërë marrëdhënien tuaj më ndryshe dhe me më shumë pasion. Ju sugjeron lodra për të arritur kënaqësi në maksimum dhe për paralojë plot pasion. Lodra që ju ndihmojnë ju dhe partnerin për të zbuluar më shumë trupin dhe pikat e kënaqësisë që ende nuk i dinit që i kishit.

Sugjerimet janë për ju që nuk keni përdorur ndonjëherë lodrat e seksit dhe deri te ekspertët e tyre.

Tek  www.sekret.al  mund t’i porosisni lodrat e seksit, si edhe produkte të tjera në privatësi të plotë nga telefoni apo kompjuteri. Porosia vjen plotësisht e mbyllur në adresën që ju dëshironi, e paketuar në mënyrë të tillë që askush, përveç jush, nuk e kupton se çfarë është.

Pra nuk keni pse shqetësoheni se dikush do ju shikojë çfarë keni blerë, këtë do ta dini vetëm ju.

A.  NËSE JENI FILLESTARË  “BEGINNER’S LUCK”

Nëse nuk e keni përjetuar kënaqësinë e lodrave të seksit më parë, nuk duhet t’i lini pa provuar.

1.Lubrifikant Xhel Water Touch Me Arome Qershie 100 ml

 Fillimisht mund të filloni me një masazh erotik me xhel lubrifikant. Ndizeni atmosferën duke rrëshkitur gishtat tuaj nëpër çdo centimetër të partneres/partnerit.

Lubrifikantin jua këshillojmë ta përdorni edhe gjatë seksit “tradicional”. Shmang dhimbjet e penetrimit dhe i lë vend vetëm kënaqësisë gjatë aktit seksual.

2.Zara Fosforeshentë të Paralojës

 Zarat fosforeshentë “Glow in the dark love dice” janë për paralojë sekuale dhe lojëra erotike. Paraloja dhe ngacmimet erotike nuk është e thënë të nisen patjetër nga partneri apo partnerja. Lërjani fatit të vendosi dhe të ndezi epshin për ju!

Një zar tregon se çfarë të besh, ndërsa zari tjetër se ku t’ja bësh.

 B.NËSE I KENI PËRDORUR LODRAT E SEKSIT

Nëse keni përdorur lodrat e seksit edhe më parë, ndoshta është koha që të provoni diçka ndryshe. Sekret.al ju sugjeron këto:

1.Vibrator Bullet 50 Shades Of Grey

 Frymëzuar nga filmi “50 Shades of Grey”, për të ngacmuar pikat intime të kënaqësisë së femrës. Një vibrator në pamje i vogël, por shumë stimulues, enkas për zonën e klitorit.

Ka një dizajn të veçantë që nuk lë të kuptohet që në pamje të parë se çfarë është në të vërtetë. Ideal për tu mbajtur me vete në çantë, pa rënë në sy.

2.Gogla Orgasmic

Goglat në ngjyrë argjendi janë për përdorim në brendësi të vaginës. Stimulojnë orgasmën dhe forcojnë muskujt e vaginës, duke e bërë femrën të ndjejë më intensivisht penetrimet dhe mashkullin ta ndjejë më të ngushtë partneren e tij. Mund të përdoren në momente relaksi, gjatë punës, në ecje apo në çdo moment tjetër, në varësi të fantazisë suaj.

3.Masazhues Klitori “My Secret Love Passion Pointer”

Një vibrator masazhues me kokë të lëvizhme dhe të butë. Një lodër perfekte për femrat që pëlqejnë të masturbohen dhe të kënaqin veten në intimitetin e tyre.

4.Mastrubues Vaginë / Gojë / Anus

Çlironi fantazitë tuaja me këtë lodër, ngjan si e vërtetë falë materialit të butë ultra realist dhe ngjyrës. Për të gjithë meshkujt që duan të masturbohen duke ndjerë ndjesinë e një vagine, goje apo anusi të vërtetë.

C. SEXPERTS

Ju jeni gjithmonë përdorues i lodrave të seksit dhe ato nuk mungojnë në lojën me partneren ose partnerin tuaj. Por gjithmonë ka gjëra që nuk i keni provuar.

Si thoni për këto:

1.Këllëf penisi vibrues për stimulim klitori.

 Për çiftet që duan të provojnë diçka më të madhe, stimulim më intensiv dhe orgazëm si kurrë më parë!

Ka një formë të ngjashme me një penis real. Ngacmon njëkohësisht klitorin me anë të vibratorit, vaginën përgjatë gjithë brendësisë së saj fal përmasave dhe damarëve që kjo lodër ka në sipërfaqe dhe, për ata që e pëlqejnë, zonën anale.

Gjatësia është 23 cm dhe ka ngjyrë transparente.

2.Mbathje me Dildo, ngjyrë Lëkure

Nëse po kërkoni që t’i jepni partnerit ose partneres një kënaqësi që nuk e ka provuar më parë, kjo është ajo që po kërkonit. Veçanërisht i krijuar për femrat! Mbathjet kanë një dildo me gjatësi 20.3 cm dhe me rripa që rregullohen. Forma dhe ndjesia është shumë e ngjashme me një penis real.

Realizoni ëndrrat erotike që keni patur gjithmonë. Me Sekret.al.

Çfarë ju duhet per valixhen e pushimeve? Ja aksesorët më të nevojshëm që mund t’i blini online.
5 mënyra si të surprizoni miqtë në Festën e Beqarisë

+ There are no comments

Add yours