Pajisja që duhet të keni gjithnjë me vete gjatë pushimeve verore

Pajisja që duhet të keni gjithnjë me vete gjatë pushimeve verore


//

Periudha e verës kërkon një kujdes të veçantë për lëkurën e trupit,  sidomos përsa i përket depilimit. Gjatë plazhit, kur vishemi me bikini por edhe gjatë daljeve tona ditëve dhe mbrëmjeve me veshjet e lehta verore, kërkohet një lëkurë sa më e lëmuar dhe pa qime, pasi vera nxjerr veçanërisht në pah këmbët, duart dhe dekoltenë, të cilat në dëshirojmë të duken sa më perfekte.

Prandaj Depilatori Braun është pajisja që çdo femër duhet të ketë me vete në valixhen apo çantën e plazhit.

Dyqantaxi.com, e sjell këtë produkt me një super ofertë për sezonin veror dhe mjafton një telefonatë apo klikim që ky produkt të mbërrijë në adresën tuaj kudo që ndodheni në Shqipëri apo Kosovë, brenda një kohe shumë të shkurtër.

braun

Depilatori Braun ka 2 nivele të ndryshme shpjetësie dhe është i pajisur me 2 koka, të përshtatshme për këmbët, krahët dhe zonat intime.

Tashmë nuk ju nevojitet të prisni që qimet të rriten dhe mund të keni gjithnjë një lëkurë shumë të lëmuar e të kuruar, pasi Braun është i pajisur me 20 pickatore të cilat shkulin me rrënjë edhe qimet shumë të vogla deri në 0,5 mm gjatësi, pa e dëmtuar fare lëkurën.

Gjithashtu ky depilator ka një kokë shtesë për masazhimin e lëkurës e cila mund  të hiqet dhe të lahet pa u dëmtuar.

Ne paketimin e depilatorit, përveç  kokave, gjenden gjithashtu edhe furça  e pastrimit  dhe karikuesi.

Depilatori Braun punon me prizë dhe karikim.

braun 2

Për më shumë, klikoni këtu

Burimi: Lady Albania

DYQAN TAXI/Valer Pinderi, si bëhesh bos pasi ke shitur një byzylyk
Si të ruajmë baterinë në Samsung Galaxy S5

+ There are no comments

Add yours