Një Guidë Dhuratash speciale për të gjithë

Një Guidë Dhuratash speciale për të gjithë


//

Është periudha më e mrekullueshme e vitit, janë ditët e festave, dritave, dhuratave dhe mbledhjeve me miq e të afërm. Atomsfera festive e Dhjetorit, bëhët edhe më magjike nga dhuratat. Për t’i falur dashuri e ngrohtësi njerëzve më të dashur e më të veçantë.

Çfarë mund të zgjidhni si dhuratën tuaj të këtij fundviti të gëzueshëm? Dyqan Taxi ju vjen në ndihmë me disa sugjerime fantastike, për të gjitha moshat, për fëmijët, për prindërit , miqtë e kolegët tuaj.

Cheerful young woman wearing Santa's hat is buying Christmas presents online.

Zgjidhni dhuratën tuaj me një klikim nga kompjuteri apo telefoni dhe ju vjen direkt në adresë.

Shikoni një Guide Dhuratash speciale , lloje të ndryshme, elektronike, për shtëpinë, lodra për fëmijë, produkte të kujdesit personal.

Një telefon ose tablet

Doogee dhe eSTAR janë dy nga markat më të mira që nuk ju shpenzojnë nëse dëshironi t’i dhuroni dikujt një telefon apo tablet. Një telefon Doogee, me opsion fingerprint dhe me parametra shumë të mira. Një tablet Estar , tepër praktik për punët e përditshme, për të lexuar, pare dokumenta , foto dhe filma.

tablet-estar-wifi-beauty-7-hd-quad-core8k3a6590-1

Syze për realitet virtual . Orë smart

Për të apasionuarit pas tekonologjisë dhuratë më suprizuese nuk ka. Syzet për realitet virtual kthejnë Smartphonin në një ekran për Realitet Virtual. Janë të përshtatshme për smartphone nga 4″ deri ne 6″. Për të shijuar pamje 3D, 360°.

syze-per-realitet-virtual-vr-box-remax

Ora Smart , me kartë SIM. Punon si telefon me rrjet 2G, telefonata, mesazhe dhe mund të lidhet me bluetooth me një telefon tjetër.

main-600x600

Levë Bluetooth për smartphone

Për ata që janë të fiksuar pas lojrave , kjë levë më bluetooth është një zgjedhje fantastike për dhuratë. Lidhet me telefonin apo tablein, me Bluetooth dhe mundëson kontrollimin për të luajtur lojrat e preferuara.

leve-bluetooth-per-smartphonepc

Boks Bluetooth

Boksi më simpatik, me personazhin Minions , i cili lidhet me bluetooth me telefonin. Muzikë kudo me këtë boks Minions. Ka vend për USB dhe kartë për të dëgjuar të gjitha këngët që pëlqeni.

boks-bluetooth-minions-usbsdfm-s-33b

Aparat FujiFilm

Nëse keni një mik që është i apasionuar pas fotografisë, që dëshiron të ruajë kujtime në mënyra të veçanta . Zgjidhja fantastike është aparati Fujifilm, për foto çasti. Një dhuratë që  kthen mbrapa në kujtime.

aparat-fujifilm-instax-mini-8

Televizor

Për prindërit tuaj apo për miqtë mund të zgjidhni një televizor si një dhuratë për shtëpinë. Gjeni këtu markat më të mira si Samsung dhe Lobod , për televizorë smart , Full HD, Led .

tv-lobod-42-full-hd-led-4219-dvb-t2s2

Aksesorë dhe pajisje për në kuzhinë

Nëna juaj apo shoqja që është e apasinuar pas kuzhinës do ta vlerësonte nëse do t’i dhuronit diçka për kuzinën e saj.

Një set pjatash, të reja dhe të veçanta për koleksionet e tyre.

set-pjatash-18-cope-arcopal-l5844

Tenxherja elektrike, e shumë dëshiruara e cila vjen në ndihmë për gatime shumë të shijshme, duke kursyer kohë dhe energji. Një dhuratë për të gjithë familjen.

tenxhere

Një shtrydhëse frutash i duhet të gjithëve, dhe është një dhuratë për të cilën do ju falenderojnë e kujtojnë gjithmonë.

shtrydhese-fuego-j-45c

Batanije me korent

Nëse dëshironi të bëni një dhuratë për të gjithë familjen, për ditët e ftohta mund tju falni ngrohtësi fale batanijes me korent Imetec. Ose me një ngrohëse dysheku.

batanie-me-korrent-imetec-relaxi-throw

Tableta për fëmijë

Është e sigurt që çdo fëmijë do të gëzohej shumë nëse do të merrtë si dhuratë një tablet me personazhet më të dashura të filmave vizatimorë.

Tableta 7” dhe 8” me personazhin Minions .

ab0056-ok

Tableta 7”  me personazhet e filmit vizatimor Finding Dory

finding-dory-ok

Tablet 7”  me personazhet e filmit Star Wars

tablet-estar-wifi-7-star-wars-1

Loja me telekomandë , Lodra kreative

Për fëmijët e shkathët lojrat Pino janë supër si Nxitëse për  inteligjencen, provojnë durimin dhe stumojnë kujtesën.

lodra-kreative-pino-mos-u-nxeh

Një makinë  i gëzon gjithmonë djemtë e vegjël.

Por shikoni se cfarë makinash mund të gjeni:

Super makina për shoferët e vegjël.Me dy elektromotora, ndezje me celës, me drita dhe bori si një makinë e vërtetë

makine-per-femije-lf-mb651r

Makina të vogla me telekomandë

makine-me-telekomande-audi-r8

Dhurata për kujdesin personal

Për miqtë  që kujdesen gjithmonë për veten , mund të zgjidhni produkte apo aksesorë të ndryshme për kujdesin personal.

Sete parfumesh, Makina rroje, Stilues për flokët, Produkte për make-up.

sdsdfdf

Libri, dhurata ideale për festa. Ja disa sugjerime.
Dhuratat e personalizuara, zgjedhja e duhur për festat e Dhjetorit

+ There are no comments

Add yours