Kohë e limituar për të gjetur dhuratat? Porosite online dhe Dyqan Taxi ta sjell aty ku je ti

Kohë e limituar për të gjetur dhuratat? Porosite online dhe Dyqan Taxi ta sjell aty ku je ti


//

Atomsfera festive e Dhjetorit, bëhet edhe më magjike nga dhuratat. Jemi në periudhën më të mrekullueshme të vitit, janë ditët e festave, dritave, dhuratave dhe mbledhjeve me miq e të afërm. E teksa punët dhe vrulli i jetës së përditshme vazhdon të na mbajë rrëmbyer edhe në këto ditë, na duhet koha e caktuar për të gjetur dhuratat e duhura.

Ndaj www.dyqantaxi.com ka publikuar online Gudën speciale të dhuratave, me produkte të ndryshme dhe sugjerime fantastike, për të gjitha moshat, për fëmijët, për prindërit , miqtë e kolegët tuaj. Ju mund ta hapni nga smartphoni apo kompjuteri si edhe porosinë ta bëni po nga aty. Në çdo moment të ditës dhe kudo që të ndodheni.

Po ju prezantojmë më poshtë disa prej produkteve që mund të gjeni në këtë Guidë Online.

Për të apasionuarit pas teknologjisë, disa sugjerime vërtet surprizuese. Smartphone, ora smart, matës aktiviteti, kamera.

Nëse mendoni të dhuroni një smartphone, Doogee Mix Lite një nga modelet më të fundit nga Doogee dhe e gjeni vetëm në dyqantaxi.com

Boks fantastik me bluetooth, për ata që duan të degjojnë muzikë në çdo moment.

Apo një orë smart, edhe për tipat që pëlqejnë teknologjinë dhe sportin.

Për mamanë, motrën , bashkëshorten,  mikeshat mund të gjeni produkte të ndryshme për shtëpinë. Si oferta produkte të ndryshme që duhen për kuzhinën, sete tenxheresh apo pjatash, blender, shtyrdhëse frutash e deri tek fshesa me korent.

Dhe sigurisht që nuk mund të harrojmë fëmijët, ata të cilët gëzohen më shumë për festat dhe presin me padurim dhuratat.

Pra kaq ju duhet, një klikim nga çdo vend dhe në çdo kohë, dhe e gjeni dhuratën tuaj brenda pak minutave. Mund ta porosisni online, me mesazh ose në këtë nr telefoni: +35544507878.

Dyqan Taxi jua sjell në adresë, në çdo qytet të Shqipërisë. Nuk ka nevojë për kartë krediti pasi paguani në dorëzim në momentin që merrni produktin ne dorën tuaj.

Si te zgjasni jetegjatesine e baterise se Samsung Galaxy S6
Më shumë kreativitet dhe imagjinatë. Pse lodrat e drurit janë zgjedhja më e mirë për fëmijët ?

+ There are no comments

Add yours