Këtë verë krijo resortin e ëndrrave në shtëpinë tënde/ Ja pishinat që ju duhen

Këtë verë krijo resortin e ëndrrave në shtëpinë tënde/ Ja pishinat që ju duhen


//

Kush e tha që resortin dhe argëtimin e gjen vetëm nëse del nga shtëpia? Kjo vera e 2020 do të mbahet mend gjatë për pamundësinë e nisjes së sëzonit në kohën e duhur për shkak të situatës me Covid 19.

Por kjo nuk do te thotë se rrezet e para nuk i marrim dot apo për tu larë nuk lahemi dot edhe sikur kufizimi i lëvizjeve të vazhdojë gjatë. Kjo nuk do të na ndalojë të marrim zgarën e të shkojmë me familjen e miqte në nje vënd të bukur e të qetë për piknik.

Në treg do të gjeni me miliona lloje pishinash për fëmijë apo të rritur. Në këtë moment fillon të ndjehesh konfuz.

Për të lehtësuar jetën tuaj Majmuni kureshtar ka zgjedhur pishinat më të mira që duhet të keni këtë verë, më pas varet nga ju përmasa dhe forma që përshtatet me hapësirën e ambientit tuaj .

Në këtë artikull, ne do t’ju tregojmë për pishinat më të mira portative për fëmijë.

Intex Pishine 457 x 457 x 84 cm

Pishina e madhe familjare Intex Pishine me permasa 457 x 457 x 84 cm. E përkryer për familjet e mëdha me fëmijë dhe adoleshentë, instalohet lehtësisht në vetëm 10 minuta.

Korniza e saj e madhe dhe e guximshme metalike ju lejon fëmijëve tuaj të sigurtë të shajnë dhe spërkaten në ujë.

Intex Pishine 183 x 38 cm 56452

E lehte per tu pastruar dhe per tu monduar, mjafton te hidhni uje brenda pishines. E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec dhe mund te mbushet me uje sipas deshires

Intex Pishine Anija e Pirateve 140x127x109 cm

Nuk është vetëm një pishinë, por një mbretëri e tërë uji për fëmijët! Kjo pishinë me ngjyra të ndezura është ie thjeshtë për t’u vendosur dhe është e sigurt për t’u përdorur. Valvula e kontrollit lejon një rrjedhje të qetë të uji

Intex Pishin 262 x 160 x 46 cm 56490

Megjithëse në përmasa të mëdha, kjo pishinë e është relativisht e thjeshtë për t’u instaluar. Kjo pishinë mund të sigurojë për disa orë ujë argëtim për fëmijët.

Intex Pishina Keshtjella e Bebeve

Pishina në versionin më agertues. Vjen në forme keshtjelle qe femijet te mos kenë probleme as me diellin e fortë.

Dyshek me Ajer

Se fundmi por jo me pak e rendesishme eshte ky dysheku me ajer qe mund ta perdorni ne mal, ne plazh ne shtepi kudo. I papershkrueshem nga uji. Nuk ka nevoje per pompe, fryhet shume lehte

Per prinderit

Është pothuajse verë, dhe ditët sa vijnë e bëhen më të ngrohta. Çdokush dëshiron të shkojë në plazh, të luaj më top në rërë me plazhistë të tjerë dhe nga ana tjetër askush nuk do që të dërgojë koronavirusin në shtëpi.

Ju mund të argëtoheni pa frikë, për aq kohë sa respektoni masat e distancimit social që janë miratuar e vendosur nga autoritetet shëndetësore, të cilat janë bërë rutinë muajt e fundit për të gjithë.

http://majmuni.al/wp-content/uploads/2020/05/dyshek-kolltuk-intex-68564-1.jpg

E ku ka më bukur se të relaksohesh në shtëpin me një libër apo muzikë të mirë në kopësht apo në oborrr . Askush nuk mund ta ndalojë që dita juaj gjatë kësaj vere të jetë e bukur dhe argëtuese.

Depilatorët më të mirë për një lëkurë të bukur dhe të lëmuar gjatë verës!
Ja si të organizoni dollapin tuaj pa shpenzuar shumë kohë

+ There are no comments

Add yours