Ja produktet më të shitura dhe me COOL për kuzhinën tënde

Ja produktet më të shitura dhe me COOL për kuzhinën tënde


//

E keni pyetur ndonjëherë veten sa shumë lloje produktesh dhe enësh ka për kuzhinën tënde. Super kategori që ka pafund zgjedhje inspiruar nga nevoja për të lehtësuar jetën tuaj sigurisht me dizenjot cool.

Ndonjëherë mund të jetë e vështirë të kesh nje kuzhine me pajisjet më të fundit dhe më të mira nese nuk ke ide se ku mund ti gjesh pa u munduar. Por me këtë listë të pajisjeve më të bukura të kuzhinës qe do ju paraqesim nuk do ta keni fare të vështire te kompletoni shtëpinë, ti sugjeroni miqve tuaj apo dhe të beni dhurata për amvisat e zemrës.

Nisur nga bombardimi me reklama të sponsorizuara që marrim cdo ditë nga rrjetet sociale morëm iniciativën t’ju tregojmë përmes këtij artikulli cilat janë produktet më të shiturat të kuzhinës online dhe sigurisht gjerat më Cool në treg që mund ti gjeni lehtësisht me nje klik .

 Ka një vend që gjeni mbi 500 enë për kuzhinën tuaj

E nisim me produktet më të shitura tek enët për kuzhinën:

  • Prerese ullinjsh : Ky mjet do t’ju kurseje kohe dhe rrezikun për të prerë duart. Ka katër tehe që bejnë çarjen e ullinjve pavaresisht nga madhësia. Vendosni një ulli brenda dhe shtyjeni ate me tjetren.Ai pret ullirin ne 2, 3 ose 4 vende. Ketu keni nje test se si të kryeni procesin e prerjes. (Shitur: 238 copë)
  • Filxhan Porcelani Zodiac – Një dhurate ideale per miqtë tuaj, paketimi përmban Filxhanin me kapak & lugen . Me kapacitet 420 ml eshte madhësia perfekte për kafenë, çajin ose pijet tuaja të preferuara. E gjeni me te gjitha shenjat e horoskopit. (Shitur: 142 copë)
  • Set 6 gota vere 400 ml + 6 gota uji 346 ml LAV – 6 gota per vere 400 ml LAV+6 gota per uje 346 ml LAV. Materiali qelq ( Shitur: 368 copë)
  • Set pjatash Athens Gural .Janë kaq të bukura dhe perfekte për një tryeze të veçante dhe plot ngjyra. Me një dizenjo shume të bukur me nuanca të lehta e të embla.
Forme e hapur ne fund e cila vjen duke u ngushtuar ne pjesen e siperme te tyre 
Kapaciteti i nje gote eshte 450 ml.
Paketim me 6 gota me fron
Dekanteri eshte ideale per te sherbyer veren ne tavoline.
Megjithate ju mund ta perdorni edhe per te sherbyer shume pije te tjera si lengje frutash, qumesht apo caj ne te.
Ky dekanter eshte material qelqi superiore dhe do te mbetet i paster si kristal pas çdo larjeje, keshtu qe gjithmone do te duket si e re.
  • Tigan krepash 25 cm .Model bazik per krepa me permase 25 cm.Tigan jo-ngjites shumëfunksional për pjekjen e krepave, omeletave, petullave, sanduiçe me djathe të pjekur në skarë dhe më shumë. Anet e pjerrëta lehtesojnë rrotullimin dhe heqjen e krepave dhe petullave me lehtësi. Thjesht pastrojeni me një copë të lagur. (Shitur: 140 copë)
  • Termus Rosmarino 750 ml – Termus lengjesh 750 ml, 26 cm. Me cilesi të lartë të berë nga çelik inox, nuk ruan aromë ose shije. Ajo ka një siperfaqe të izoluar të dyfishtë, keshtu që mban të ftohtë per 24 orë dhe te ngrohtë per 12 orë lengjet që ju vendosni në të. (Shitur 100)

Mund edhe të personalizohet me shprehjen ose emrin që deshironi.

Kur flasim per enët e kuzhinës ka shumë produkte që nuk e dimë madje që ekzistojne në treg: Ja përshembull ky Pastrues misri & Rende

Nje aksesore i perkryer për mjetet tuaja të kuzhinës, 2 ne 1  rende dhe zhveshes misri i projektuar në menyrë ergonomike. Ideal për ata të cilët adhurojne gatimet me miser. Teh me valë zigzag, e shpejtë dhe e lehte për t’u perdorur. Dizajni kreativ, ndihmon në zhveshjen e shpejtë te misrit

  • Heqes Berthamash Ullinj Tescoma Presto : Mund të hiqni lehtësisht bërthamën e ullinjve dhe qershive.Vetëm vendosni ullirin vertikalisht ose qershin pa bisht dhe shtypeni dorezat.Një produkt i markës Tescoma. Material Stainless steel. Gjatësia: 16 cm

Shume funksione prerese dhe dekorimi per tryezen tuaj.

Prerese ananasi

A jeni lodhur nga lekura e ananasit pasi gjithmonë nuk dini se si ta pastroni atë? Tani me preresin e duhur për ananas çdo gjë është shumë e lehtë, preresja heq lehtesisht tulin e brendshëm te ananasit duke e prere atë në feta ne vetëm 30 sekonda.

Pavarësisht nëse ato janë krijuar për të përshpejtuar procesin tuaj të gatimit ose për të reduktuar punën manuale, ju as nuk e dini se çfarë ju mungon derisa të provoni këto mjete tek kuzhina juaj.

Këto produkte e bëjnë gatimin më argëtues madje do ti sugjeroni edhe tek miqte dhe mikeshat tuaja. Nje menyre fantastike per te pare shumellojshmerine e eneve te kuzhines eshte searchi online dhe pse jo dhe sherbimi

Blerjen e produkteve mund ta bëni tek http://www.aladini.al sepse ne jemi vetëm një blog që shkruajmë artikuj dhe japim sugjerime nuk shesim produkte. Për gjithçka mund të na kontaktoni sërisht do përpiqemi të japim maksimumin tonë 

🙂
Dhurata perfekte per 1 Qershorin/ Ja cfare duhet te dini
Modeli i rroba banjove per ju, ja cili eshte...

+ There are no comments

Add yours