Ende nuk dini ç’ti dhuroni personit të zemrës për Shën Valentin?

Ende nuk dini ç’ti dhuroni personit të zemrës për Shën Valentin?


//

Shën Valentini po afron dhe çiftet mundohen të gjejnë dhuratën më të veçantë për njeriun e tyre të zemrës.

Në përgjithësi janë meshkujt ata që duan të jenë sa më romantikë e ti dhurojnë një ditë sa më të bukur të dashurës së zemrës në këtë ditë të veçantë. Por nga ana tjetër për çdo femër që është e dashuruar duket se është shumë më e vështirë e ndonjëherë duket si mision i pamundur të gjejë dhuratën e duhur për mashkullin.

Duke analizuar nevojat e njerëzve për të gjetur dhuratën e duhur për të afërmit dhe të dashurit e tyre si dhe vështirësitë që has çdokush për të pregatitur dhuratën ideale në varësi të tipit të personit, themeluesëve të dyqanit online më të madh në Shqipëri, Dyqantaxi.com, ju lindi ideja të krijonin Idedhuratash.al, një dyqan online ku mund të gjeni një larmishmëri të madhe me ide dhe sete dhuratash për çdo event apo çdo person.

Në lidhje më Shën Valentinin  Majmuni.al na sugjeron disa sete dhuratash shumë të përshtatshme për Atë, për njeriun tuaj të zemrës:

1- Kornizë “ I love you” 430-thickbox_defaultAjo do ta vlerësonte pa masë nëse do ti dhuroje një kornizë të dizajnuar me zemër të kuqe e ku brenda të ishte një foto e një momenti të bukur nga ju të dy!

2- Set parfum Valentino

548-thickbox_default

Ky është një set origjinal nga Valentino për meshkuj, një dhuratë ideale për Atë në ditën e të dashuruarëve. Seti përmban parfum Valentino për meshkuj 100 ml dhe Locion për trupin 100ml.

3- Arush me trëndafila, çokollata dhe biskota

680-thickbox_default

Ky set është ideal për ditën e Shën Valentinit. Ai përmban një Arush I Love You me zemra, 12 trëndafila Red Naomi të kuq, biskota dashurie me forma dhe ngjyra unike, si dhe çokollata Braziliane Brigadeiro në shije të ndryshme.

4- Set Parfum Bruce Willis

61-thickbox_default

Ky është një set për meshkuj me karizëm të veçantë dhe me shumë vetbesim dhe qetësi.  Nëse I dashuri yt i zemrës ka një karakter të tillë, atëherë ky set do të ishte shumë i përshtatshëm dhe I çmuar për të. Seti përmban parfum 50 ml, shampo për flokë dhe trup 200 ml si  dhe After shave krem-xhel 200 ml.

5-  Gota për të dy: Mr & Mrs Right

426-thickbox_default

Kjo është një dhuratë shumë “ Fun” e që ka shumë domethënie brenda. Ti duhet ta dish se “ Femrat kanë gjithnjë të drejtë” dhe duke i dhuruar këtë set filxhanësh për të dy, takimet tuaja duke pirë një filxhan çaj ose kafe do të jenë edhe më të këndshme!

6- Trëndafila të kuq me perla të arta753-thickbox_default

Femrat i adhurojnë këto dy gjëra: trëndafilat dhe bizhuteritë. Prandaj kjo dhuratë do ta gëzonte pa masë atë. Nje kuti vintage rrethore e mbushur me trëndafila të kuq Red Naomi dhe në qendër, si një thesar ndodhet varësja unike me perla të arta!

7- Set ore dhe Rrip mesi sportiv

ora

Çdo mashkull do të gëzohej nga një seti tillë, pasi është shumë praktik dhe i përdorshëm çdo ditë. Sa herë që ai do të shikojë orën do të mendojë për ty dhe kjo është një gjë fantastike…!!  Dhe rripi është Diesel me lëkurë origjinale!

8-Make up Deborah Milano Paris

856-thickbox_default

Kukullat e fëmijërisë të sjella në një mënyrë ndryshe si kuti tualeti janë një dhuratë unike për çdo femër.  Linja e produkteve kozmetike Deborah Milano është frymëzuar nga qytetet multikulturore nëpër botë.

9-David Beckham Homme EDT816-thickbox_default (1)

Nëse ai është një mashkull që kujdeset shumë për vehten dhe është shumë modern, një parfum origjinal nga David Beckham do të ishte një ide dhuratë shumë e mirë për të!

10-Këmishë nate ngjyrë e kuqered dressDuke i dhuruar asaj një këmishë sexy të kuqe, do të nënkuptonte që ti je ende shumë i dashuruar pas saj dhe ke shumë pasion për të.  Kjo dhuratë do ta shndërronte Shën Valentinin tuaj në një natë të zjarrtë e me shumë dashuri!!!

Si të sillni “50 Hijet e Gray” në jetën tuaj seksuale!
Seks, mjaft vetëm rutinë ... është koha për të luajtur!

+ There are no comments

Add yours