Doogee, telefoni që plotëson çdo kërkesë dhe kursen paratë tuaja

Doogee, telefoni që plotëson çdo kërkesë dhe kursen paratë tuaja


//

Telefoni Doogee është gjithmonë një alternativë e mirë dhe e këshillueshme nëse jeni duke kërkuar për një telefon që të plotësojë gjithë parametrat dhe kërkesat tuaja. Ofron për përdoruesit karakteristika, dizjane të veçanta që kanë bërë shumë persona të dashurohen më këtë markë.

Telefonat Doogee Android kanë një dizjan të bukur dhe tepër praktik, cilësi të lartë, përformancë dhe komoditete në përdorim.

Disa nga modelet janë kundra ujit dhe goditjeve, dhe tek modele të tjera gjeni edhe opsionin finger print.

1478505696708454

Ndoshta është duke u bërë edhe një konkurrent serioz për shumë marka të tjera telefonash. Si edhe një trend në treg, duke qenë se ka kombinim të karakteristikave bazike me disa veçori të përparuara.

Është zgjedhja perfekte për ata që e përdorin telefonin pa pushim, sepse bateria e Doogee zgjat me orë të tëra.

Pra është një smartphone me karakteristika super dhe me çmime tepër të arsyeshme.

Dyqan Taxi gjeni lloje të ndryshme te Doogee, keni mundësi të zgjidhni atë që përshtatet më së miri me kërkesat tuaja. Ju mund të bëni zgjedhjen tuaj, duke përfituar nga ofertat, mundësitë e mira për ta blerë dhe paguar. Mund ta porosisni shumë thjesht direkt në www.dyqantaxi.com dhe e merrni në adresën tuaj . Keni edhe mundësinë më të mirë, për ta paguar me këste.

Ja disa nga modelet më të mira që mund të gjeni në Dyqan Taxi :

Telefon Doogee X5 MAX, dual SIM

Është një telefonat më opsionin fingerprint, hapje nëpërmjet shenjës së gishtit. Ka dy karta SIM dhe suporton rrjetet 3G dhe 2G. Ekrani 5.0″ ka rezolucion HD 1280 x 720 Pixles. RAM është 1 GB dhe memoria e brendshme: 8 GB Kamera parësore është 8MP me dritë flesh dhe ajo dytësore 8 MP Kapaciteti i baterisë: 3200mAh.

doogee-x5-max

Telefon Doogee HOMTOM HT17, DUAL SIM

Hedhur në treg në Maj të vitit 2016, është një telefon më 2 karta SIM dhe me opsionin Fingerprint. Suporton rrjetet 4G, 3G dhe 2G. Ekrani 5.5″ është me rezolucion HD 1280 x 720 Pixles.  Memoria e brendshme është  8GB dhe RAM 1GB. Me sistem Operativ: Android v6.0 Marshmallow
Me të mund të realizoni edhe foto cilësore, kamera parësore është  13 MP SONY , me drite flesh LED dhe ajo dytësore 5MP.
Grafikë e dedikuar për lojra, video dhe fotografi.
Kapaciteti i baterisë: 3000mAh. Kohë bisede telefonike: 15 orë.

1469266657159032 1463379248341040

Telefon Doogee F5

Ekrani: 5.5″ 1920×1080 pixels FHD Sharp Screen. Telefon me 2 karta SIM. Lloji i ekranit: IPS OGS Full lamination technology
Suporton rrjetin 3G dhe 4G LTE. Sistemi Operativ: Android 5.1 Lollipop. Memorie e brendshme është  16GB dhe RAM 3GB
Kamera Parësore është 13 MP dhe kamera Dytësore 5 MP. Kapaciteti i baterisë: 2660mAh, Standby: 2-3 ditë.

f555

Telefon Doogee Y200, 4G dual SIM

Me 2 karta SIM dhe suporton Rrjetin 3G dhe 4G LTE. Lloji i ekranit është IPS, capacitive touch screen.  Memorie e brendshme është 32GB dhe RAM 2 GB. Kamera parësore është 8MP dhe kamera dytësore: 5MP. Kapaciteti i baterisë është 3000mAh. telefon-doogee-y200-4g-dual-sim

Telefon Doogee F7 , 4G, DUAL SIM

Telefon me 2 karta SIM dhe suporton rrjetet 4G, 3G dhe 2G. Ekrani5.5″ është me rezolucion Full HD 1920 x 1080 Pixles. Procesori  Helio X20 2.3GHz Deca Core është një nga procesorët më të mirë të hedhur në treg. Memoria e brendshme është  32GB dhe RAM 3GB. Kamera parësore është 13MP me dritë flesh LED dhe ajo dytësore 5MP  me dritë flesh LED.                                                                                                                                                                    Kapaciteti i baterisë: 3400mAh 5V2a dhe karikohet 25% më shpejt falë sistemit të përmirësuar të baterisë.f777

Bëni zgjedhjen tuaj, për telefonin që plotëson cdo kërkesë tuajën dhe kursen paratë tuaja.

Dhuratat e personalizuara, zgjedhja e duhur për festat e Dhjetorit
Gjithçka që duhet të dini para se të blini një telefon të ri…

+ There are no comments

Add yours