Depilatori më i mirë i vitit 2019

Depilatori më i mirë i vitit 2019


//

Nëse po mendoni te blini një depilator këtë verë ne mendojmë se duhet të lexoni se pari këtë artikull.

Sipas  ‘Smooth as Hell’ faqes më të mirë të përkujdesit ndaj lëkurës dhe produkteve për të, depilatori më i mirë i vitit 2019 është perzgjedhur Braun Silk-épil 9

Ky model i markes se mirënjohur Braun është produkti më popullor në shqyrtimet e epilatorëve të të gjitha blogjeve, kanaleve dhe faqeve të internetit.

Arsyet për këtë janë të thjeshta:

-Braun Silk-épil 9 është thjeshtë i përsosur. Pajisja është e papërshkueshme nga uji dhe punon në lëkurë të thatë dhe të lagur. Ju mund ta përdorni atë në dush ose në vaskë, sepse uji i nxehtë do t’i lirojë qimet tuaj dhe dhimbja do të jetë shumë më pak se me çdo depilator te zakonshëm

Redukton  dhimbjen falë pjesës së butë që ka për te masazhuar lekurën . Kjo do të ndihmojë lëkurën tuaj të shtensionohet dhe në këtë mënyrë më pak dhimbje.

Jeni me nxitim dhe nuk dini ku ta kërkoni për ta blerë? Super Oferte vetem këtë fundjavë tek aladini.al 

Nderkohë në vendin e dytë ‘Smooth as Hell’ rendit Philips 6423/00 . Një ndër depilatoret me komodë, i cilësuar nga klientët që e kanë përdorur.

Kjo për nga çmimi dhe prakticiteti në përdorim. Ky është një nga depilatorët e vegjël praktik por shumë funnksional.

Është shumë e lehtë për t’u përdorur, kështu që nëse nuk e keni përdorur kurrë depilator në lekuren tuaj në trup, kjo është një zgjedhje e mirë.

Harrojeni për dhimbje, skuqje dhe acarim me këtë depilator. Është elegant, ergonomike dhe ka një prerese të mira.  Gjithashtu përmban një kokë të lëvizshme për një pastrim të shpejtë dhe të lehtë.

Philips Satin​ ​Perfect​ renditet ne vendin e trete. Brandi i Philips në kategorinë e depilatorëve vlerësohet si një ndër më konkuruesit në treg.

Depilatori Satin Perfect ka prerese qeramike te cilat i japin një jetë më të gjatë produktit. Ndryshe nga prereset metalike, ato qeramike nuk ndryshojnë dhe qëndrojnë të kalibruar për më shumë kohë. Për më tepër, ato janë më të lehta për tu pastruar, dhe materiali qeramik ka një kapje më të mirë në qime sesa metali.

Në kategorinë e depilatorëve markat më të njohura ne treg dhe jo vetëm i gjeni në portalin më të madh të shitjeve online www.aladini.al Mjafton një klikim dhe ju merrni produktin më të mirë te 2019 ne adresen tuaj.

Source https://www.smoothashell.com/best-epilator-reviews

Facebook aladini.al : aladini.onlineshop/

Instagram : aladinishop/

5 aksesorët e plazhit më të kërkuar në Shqipëri për 2019
Si të gjeni fshirëset e xhamit për Audi

+ There are no comments

Add yours