Çfarë ju duhet per valixhen e pushimeve? Ja aksesorët më të nevojshëm që mund t’i blini online.

Çfarë ju duhet per valixhen e pushimeve? Ja aksesorët më të nevojshëm që mund t’i blini online.


//

Keni planifikuar pushimet tuaja për ditët e nxehta të kësaj vere? Janë ditët që të gjithë mezi i presim, për t’i kaluar me miqtë apo familjen.

Gjithçka që mund tju duhet ju mund ta shtoni në valixhen e pushimeve duke e porositur nga telefoni. Në dyqanin më të madh online në Shqipëri, dyqantaxi.com . Porosinë mund ta bëni nga kudo jetoni, në faqen online, në faqet e Facebook dhe Instagram, si edhe me telefonatë në numrin: 35544507878.  Dhe e merrni në adresën tuaj, në Shqipëri dhe në Kosovë.

Pagesën mund ta bëni edhe Cash në momentin kur merrni produktin. Gjithashtu keni mundësinë që ta ktheni nëse produkti që keni porositur nuk ju pëlqen apo nuk është ashtu siç e kishit dashur.

Më poshtë gjeni disa sugjerime për aksesorë, veshje, lodra plazhi, aksesorë për argëtim, not, zhytje, aventurë. Për kamping ose për shtëpinë tuaj në plazh. Madje edhe valixhen mund ta porosisni online.

VESHJE DHE AKSESORË

Rroba banjo

Modelet më të fundit, për tu dukur në plazh në formën më të mirë dhe elegante.

Këpucë plazhi

Për ecjen gjatë bregut apo edhe kur futeni për not nuk mund të mungojnë edhe këpucët e plazhit. Gjeni online për gjithë familjen, për fëmijë dhe për të rritur.

Çanta termike , termus

Çanta termike është një nga cantat pa të cilën nuk mund të bëjmë dot në ditët e nxehta. Shikoni disa modele të cilat mund t’i përdorni për të ruajtur ushqimet e freskëta edhe në temperaturat e larta.

Syze dielli

Janë aksesori që të gjithë i përdorim, ndaj nuk mund të mos i shtonim në listën e sugjerimeve tona për këtë verë.

PËR AVENTURAT VERORE

E nëse ju pëlqen aventura ja çfarë produktesh fantastike mund të gjeni në dyqantaxi.com

Ju pëlqen zhytja??

Për zhytjen më fantastike të kësaj vere, gjeni aksesorë si set syze për zhytje dhe tub ajri , kapuccin për zhytje , pushka deti dhe kamerat fantastike Full HD për të bërë foto e video nën ujë.

Dëshironi të shijoni disa ditë kamping në natyrë? 

Çadër kampingu

Shezlong

Zgara për piknikun e pushimeve

PISHINA, KOMARDARE dhe VARKA GOME

Sigurisht, që asnjë moment i pushimeve dhe i plazhit nuk ka kuptim dhe nuk do të jetë funny pa komardaret.

Keni pafund mundësi për të zgjedhur modele të ndryshme komardare për fëmijë. Gjithashtu edhe varka gome fantastike për aventura të paharruara me miqtë tuaj. Jo vetëm per në plazh, mund të gjeni pishina për tu argetuar e luajtur me fëmijët edhe në oborrin e shtëpisë suaj.

 LODRA PLAZHI

Për fëmijët keni pafund mundësi zgjedhjesh për lodrat e plazhit.

 

 AKSESORË PËR TELEFONIN

Telefoni tashmë është bërë pjesë e pandashme e çdo minute edhe gjatë pushimeve, dhe sigurisht për të bërë foto e për të ndarë momente nga pushimet tuaja me miqtë në rrjetet sociale.

Mund të gjeni çanta për telefononin për foto nën ujë, shkop për selfie , kamera për filmime nën ujë, batëri të jashtme.

 KREM DHE VAJ PLAZHI

Gjithmonë rekomandohet që në cantën e plazhit nuk mund të mungojë kremi ose vaji i plazhit. Këtu keni disa lloje kremrash dhe vajra të cilat mund t’i porosisni online.

Nuk keni pse të humbisni kohë e të dilni gjatë ditëve të nxehta nëpër dyqane për të gjetur çfarë ju duhet për pushime. Siç e shikoni mund të gjeni online në dyqantaxi.com

Mund ta porosisni nga qyteti ku jetoni dhe e merrni në adresën që ju dërgoni.

 

Pushimet me bebin! Disa këshilla
Më shumë kënaqësi gjatë seksit ?! Zgjidhja: lodrat e seksit

+ There are no comments

Add yours