EKSKLUZIVE! – Po vjen, po vjen! Beyonce po xhiron klipin e saj të ri në Los Angeles!

EKSKLUZIVE! – Po vjen, po vjen! Beyonce po xhiron klipin e saj të ri në Los Angeles!


//

Kishte thashetheme por gjithçka është konfirmuar! Beyonce ka xhiruar një videoklip të ri në Skid Row mbrëmë!

Fatkeqësisht nuk është se kemi shumë detaje mbi këtë projekt që na emocionon kaq shumë! Queen B’ është kaq misterioze kur bëhet fjalë për punën e saj dhe ne nuk do të mund të dimë më shumë sesa ajo dëshiron që ne të dimë. Albumi i saj mbresëlënës i vetë-titulluar është arsye e mjaftueshme për të kuptuar pse puna e saj është e mbuluar në fshehtësi absolute deri në momentin e fundit.

?

Çfarë dimë deri tani:

?

Beyoncé ka 3 ditë rresht  (75 orë non stop, sipas miqve të asistentes së saj) në setin e videos së re. Vendndodhja është SkidRow (Los Angeles)

CZbugd4WYAEzg9I

Kërcimtaret e Beyoncé — Ashley Everett, Khadija Shari dhe Jasmine Harper në provat e së shtunës

?

Pamje nga seti në xhirimet e së shtunës.

Mesa duket një pjesë e rrugës është mbyllur. Këtu Beyonce do të xhirojë klipin.
CZcELaMUsAA4Shs

CZcELXOUsAAjgMh

?

Kompania Hollywood-iane “Stunts Unlimited” është në setin e xhirimeve.

CZcbXxIXEAAwHA9

CZcHchUVIAAWR0W

?

I gjithë ekipi i sigurimit kanë letërkalimin ku fjala kyç është “SWEET TEA”.  Thuhet se Beyoncé do i nisë xhirimet mbrëmjen e së shtunës. Shiko pak ç’shkruhet në hyrje të godinës: — “CHECK IN ON 6TH FLOOR… ABSOLUTELY NO SOCIAL MEDIA!” 

CZcbBPPWwAEEiwl

?

Pamje të tjera nga seti në xhirimet e së shtunës.
Thuhet se Beyoncé po xhiron në katin e 6-të të një godine në Skid Row.
Kamionët e ndriçimit janë montuar.

CZcbXzWWIAASpzK

CZcbX2DXEAA_wQt

CZcbXxIXEAAwHA9

?

CZcelTLWAAAYKOAEKSKLUZIVE: Vendi ku Beyonce po xhiron!
Hidhi një sy taracës!

?

Veshjet e mundshme të marra nga Snapchati i Marni Senoforte,
stilistja e Beyonce!
Harushi Pooh është mashkull, por do të donte shumë ta kishte këtë triko!
Wowww

CZcySBrUkAAlHSO

CZcyR-gUEAA2Kq9

CZcySAxUkAEZLVK

CZcySCwUAAApOWs

?

-Kompania kinematografike ka montuar ndriçimin dhe objektet piroteknike, dhe të një skene në taracë. Thua Beyonce do të bëjë ndonjë hedhje?

beyonce-location

?

Pamje më panoramike e setit të xhirimit të klipit të ri.

CZct3xuWYAAfnQD

?

E shtuna në mbrëmje: Xhirimet vazhdojnë!

CZerXKmWkAE4fVb

AIpIS1Yb_-8

?

Xhirimet po behen me dron! Ide Brilante!CZerXKAWkAADtdK

?

Xhirimet e së shtunës u mbyllën rreth orës 10PM me orën tonë, thuhet se do të vazhdojnë të hënën dhe të martën.

?

Flashback: Beyonce kur xhironte klipin “Superpower”

CZdxB73VAAEQuZV

?

Koreografi i Beyoncé Chris Grant bashkë me kërcimtaret Dnay, Saidah, Adrian, Quinny & Kenetia rrugëve të LA. të shtunën pas xhirimeve.CZgeF0aUMAAdh3K

?

Mund t’iu zbulojmë në mënyrë EKSKLUZIVE që kërcimtarët e Beyonces janë të gjithë njerëz ME NGJYRË! Dhe ka një arsye të veçantë për këtë.

Jemi KAQ të emocionuar për këto që po ndodhin! Thuhet se Beyonce do të nxjerrë diçka të re – ka shumë gjasa një single – pak para Super Bowl, që do të mbahet në shkurt. Super Bowl do të mbahet pas dy javësh, që do të thotë se ekipi i saj ka më pak se dy javë kohë për ta përfunduar videon. A munden ta bëjnë> Përgjigjia është… po!

 

Beyonce ishte në set xhirimesh për dy videoklipe në Nëntor 2013, pak para albumit të saj të pestë Beyonce, që u publikua në Dhjetor 2013, kështuqë është më se e mundur.

 

Ashtu siç nxori një album të tërë pa publicitet e duke i xhiruar të gjitha klipet pa e kuptuar askush, besoje se ajo mund të bëjë edhe më mirë se kaq.

?

Si mund ta kuroni shëndetin me ujë?
"Atlasi i Bukurisë" i fotografes rumune!

+ There are no comments

Add yours