10 produktet elektronike më të veçanta në treg

10 produktet elektronike më të veçanta në treg


//

Zhvillimi i blerjeve online në Shqipëri tashmë është një fakt real. Statistikat tregojnë se numri i personave që blejnë online është gjithmonë në rritje. Nëse blini online jo vetëm nuk shpenzoni shumë nga koha juaj, por gjithashtu gjeni shumë lehtë produktet më të veçantë.

Nga kërkimet që kemi bërë rezulton se www.aladini.al është faqa e parë dhe më e madhe e blerjeve online në Shqipëri.

Dhe ne zgjodhëm tí kërkojmë pikërisht tek Aladini 10 produktet elektronike më interesante që mund të blini online.

Kamera endoscope për Android 5.5mm

është një kamer e veçantë me të cilën mund të filmoni edhe në zonat apo cepat më të vështirë. Nëse e keni kërkuar dhe nuk e keni gjetur online mund të bëhet e juaja vetem me një klik.

Dedektor metalesh Esperanza Hunter

Produkti perfekt për aventurierët në kërkim të thesarit ju ndihmon të kërkoni për objekte të përbëra nga metali përmes përdorimit të një spiraleje të papërshkueshme nga uji. Ka altoparlant të inkorporuar për të sinjalizuar gjetjen e metaleve si dhe ka një vend të posaçëm për kufjet

Orë Inteligjente Garmin Tactix Charlie

Garmin është një ndër markat më të mira nëse do mendoni të blini një orë inteligjente. Modeli lidhet me bluetooth me pajisjet iPhone ose Android. Ora transmeton informacione si: distanca e udhëtimit, numri i hapave, shkalla e rrahjeve të zemrës, presioni i gjakut, tregon orën, datën, kronometer, motin, alarm. Merrni njoftime nga telefoni si dhe mund ti pergjigjeni telefonatave. Me GPS te integruar ne brendesi.

Kufje wireless bluetooth I7S Mini

Bashkohuni me tendencat më të fundi duke përdorur. Kufje ëireless bluetooth I7S Mini. Nuk do të keni më tela vërdallë. Lehtësoni komunikimin tuaj dhe dëgjoni muzikë kudo që ndodheni.

Levë për smartphone Mocute 054

Bëjini lojrat tuaja më atraktive me Levë për smartphone Mocute 054. Lidhet nëpërmjet Bluetooth me telefonin ose tabletin tuaj. Me anë të kësaj leve loja bëhet më e bukur. Lexo për më shumë

Pult Bluetooth Game Handle

Dëshironi të realizoni një foto në largësi, por deri sot nuk keni gjetur pajisjen që ju ndihmon? Bluetooth Game Handle mund të lidhet me çdo lloj paisje tjetër që ka bluetooth. Përdoret për të shkrepur foto nga largësia ose për të luajtur në smartphonin tuaj.

Extender wireless i markës TP Link modeli TL-WA850RE(EU)

Extenderi ju ofron mundësinë e marrjes së sinjalit Wi-Fi edhe në vendet e paarritshme ku ruteri e ka të pamundur të depërtojë. Vendoset në prizë dhe ju mund të merni internetin në çdo cep të ambientit dhe punoni ose jetoni. Për shembull nëse ju keni një shtëpi me dy ose më shumë kate dhe keni vetëm një router, zgjidhja që ju të keni internet në të gjithë katet është një extender TP-Link.

Mouse Trust modeli GXT 138

Nuk mund të luash në kompjuter me një mouse klasik, ndaj ne ju njohim me një super model që mund ta gjeni lehtësisht në www.aladini.al. Mouse për lojëra në kompjuter i markës Trust modeli GXT 138.  Me 10 butona të programueshëm dhe ndriçim RGB.

Mbajtëse dhe karikues për makinën

Gamën më të gjerë të këtyre produkteve e gjen vetëm online, ndaj nuk ken ipse lodheni të kërkoni diku tjetër. Karikues i shpejtë me wireless. Rrotullim 360 ° i cili ju jep fleksibilitet në përdorim. Shiko

Kartë Memorie 400 GB SanDisk Extream microSDHC + Adaptor

Klasi 10 per video Full HD 4K UHD. Ideale për të ruajtur të dhënat tuaja nga telefoni ose tableti Android. Edhe pse blerja është online produkti ju vjen i shoqëruar me garancinë përkatëse.

Vlogerja Sara Karaj ju mëson se ku mund të gjeni një pjaster të mirë
Bëhu Make Up artist i vetes me 10 produktet më ekonomike

+ There are no comments

Add yours